Energylandia – Den plný adrenalinu a zábavy

Vlastimil MrázekAktuality ze školy

Dne 26. června se skupina studentů AHOL – Střední odborné školy z různých oborů vydala na vzrušující výlet do polského zábavního parku Energylandia. Tento park, který je domovem několika největších horských drah v Evropě, přivítal nadšené mladé lidi z oborů Ošetřovatelství, Ekonomika v multimediální sféře, Pedagogické lyceum, Sportovní management, Marketingová komunikace, Sociální činnost, Právo a veřejné správa a Ortoticko-protetický technik.

Studenti prvního až třetího ročníku měli jedinečnou příležitost nejen užít si vzrušení z jízdy na horských drahách, ale také navázat nová přátelství a posílit týmového ducha. Výlet byl skvělou příležitostí pro studenty, aby se odreagovali od studijních povinností a prožili den plný nezapomenutelných zážitků.

Energylandia poskytla ideální prostředí pro rozvoj sociálních dovedností a vzájemného porozumění mezi studenty různých oborů. Tato zkušenost nejenže podpořila jejich osobní rozvoj, ale také jim umožnila lépe poznat své spolužáky a učitele v neformálním a uvolněném prostředí.

Celkově byl výlet do Energylandie úspěšný a studenti se vrátili domů s řadou krásných vzpomínek. Tento den plný smíchu, radosti a dobrodružství bude jistě dlouho v paměti všech účastníků.