Superstar v odborných znalostech poprvé on-line!

Michal BalašAktuality ze školy

Historicky první ročník soutěže Superstar v odborných znalostech on-line je za námi! A jak se celá akce vydařila? To zjistíte z pohledu moderátorky dnešního soutěžního dopoledne!
Deset týmů muselo obhájit své soutěžní příspěvky, které tematicky spojovala epidemie koronaviru, před odbornou porotou, jejíž součástí byla Marcela Mrózková Heříková, Radek Erben, Michal Pistolas. Za AHOL SOŠ byl součástí poroty Michal Balaš.
Všichni studenti vynaložili maximum úsilí a hrdě své projekty hájili – rozhodování proto nebylo vůbec jednoduché. Porota tedy nakonec udělila mimo první tři místa i čestné uznání soutěžnímu týmu třetího ročníku oboru Ošetřovatel, který se skládal z Veroniky Horké, Michaely Gloserové, Leony Holubové, Jirky Satkeho a Adély Kobližkové s názvem Pracovní povinnost ošetřovatelů v době koronaviru pod vedením Mgr. Jonákové.
Na třetím místě se pak umístil tým studentek oboru Pedagogické lyceum, rovněž třetího ročníku, jehož součástí byla Barbora Dostálová, Michaela Řehová a Klára Drabinová, s prací Distanční nemoc (volejte Dr. Galéna) pod vedením PhDr. Dvořákové, který porotu oslovil především originálním zpracováním.
Druhé místo obsadil tým složený ze studentů prvního ročníku oboru Právo, soudnictví a veřejná správa, Tomáše Kaliského a Tomáše Bednáře, s názvem Vliv pandemie na chod automobilky, který vedli Ing. Pitřík a Ing. Hubáček, Ph.D. Hoši porotu zaujali svým nadšením pro věc a zdařilým rozhovorem s ředitelem automobilky.
První místo bylo uděleno studentům druhého a třetího ročníku oboru Ortoticko-protetický technik, Marku Morcinkovi a Natálii Malinovské, kteří pod vedením Mgr. Králové a Ing. Karníka, Csc. vystoupili s projektem Výroba hybridní protézy v době covidu, který porotu zaujal jak po stránce zpracování, tak po té tematické.
Vítězným týmům gratulujeme a už teď netrpělivě čekáme na možnost osobního předání diplomů a cen. Všem ostatním pak děkujeme za kvalitní příspěvky a těšíme se zase příště!