Přípravné kurzy


Připrav se s námi na školní přijímací zkoušky.

 

O přípravném kurzuV letošním školním roce máme možnost přijmout uchazeče na základě skutečného zájmu o obor. Proto jsme se rozhodli pro školní přijímací zkoušku.

Přijď k nám na přípravný kurz a seznam se s učiteli, vyzkoušej teoretickou výuku i workshopy v odborných učebnách a načerpej zábavnou formou znalosti, s nimiž u přijímaček zazáříš.

1. Ekonomika v multimediální sféře, Marketingová komunikace, Sportovní management – práce v ateliéru, TV studiu, IT učebně

2. Oční optik, Ortoticko-protetický technik – práce v odborných učebnách zdravotnicko-technických oborů

3. Pedagogické lyceum – práce v odborných učebnách dramatické a výtvarné výchovy

4. Sociální, správní a pečovatelská činnost – práce v odborné učebně ošetřovatelství a dramatické výchovy

5. Právo a veřejná správa – práce v IT učebně, řešení praktických úkolů

Plusové body pro přijímačky


Absolvováním kurzu získáš důležité plusové body pro přijímací zkoušku na AHOL - Střední odbornou školu.

Kromě toho si na workshopech vyzkoušíš, jak probíhá výuka na střední škole.

Přihlas se a vyzkoušej si, jaké to je být středoškolákem!

 

Image

Organizační informace


Rozsah
10 vyučovacích hodin věnovaných čtenářské gramotnosti a prohlubování odbornosti ve zvoleném oboru

Místo konání
AHOL Střední odborná škola náměstí Jiřího z Poděbrad 301/26, 703 00 Ostrava-Vítkovice

Termín konání kurzu
Výuka probíhá leden - únor 2021

Cena
ZDARMA

Poslední termín pro podání přihlášky
26. 1. 2020


Přihláška do kurzu

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpis a použity pro veškeré potřebné účely společnosti AHOL.

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře výše vyjadřujete svůj výslovný souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679, o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení") výběrovými školami AHOL (dále jen „AHOL") jako správci, a to v rozsahu Vámi poskytnutých údajů (dále jen "Osobní údaje") pro účely zpětného kontaktování ze strany AHOL na dobu 1 roku ode dne odeslání kontaktního formuláře.
Taktéž berete na vědomí, že poskytnutí Vašich Osobních údajů je dobrovolné a můžete kdykoli udělený souhlas odvolat písemným oznámením o odvolání souhlasu doručeným AHOL. Dále berete na vědomí, že máte práva dle ustanovení článků 13 až 22 Nařízení, t.j. zejména právo požádat AHOL o informaci o zpracování svých osobních údajů, vysvětlení nesrovnalostí ohledně zpracování osobních údajů, právo požadovat přijetí opatření k nápravě, zejména provedení blokace, opravy, doplnění nebo likvidace dotčených osobních údajů, právo na opravu nepřesných osobních údajů, právo na výmaz osobních údajů, právo na omezení zpracovávání osobních údajů, právo na přenositelnost údajů jinému správci případně se můžete obrátit přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů, kde můžete požadovat nápravu. Veškeré informace předané AHOL jsou přísně důvěrné.
Souhlas se zpracováním osobních údajů poskytujete dle Zásady ochrany osobních údajů školy: