Přípravné kurzy


Připrav se s námi na jednotné přijímací zkoušky.

POZOR!

Kapacita přípravného kurzu je pro letošní rok bohužel vyčerpána a na kurz se již nelze přihlásit.

Děkujeme za pochopení.

 

O přípravném kurzuMáš strach z jednotných přijímacích zkoušek? Čeština a matematika nejsou tvou nejsilnější stránkou? Tak přijď k nám na přípravný kurz a seznam se s učiteli, vyzkoušej si teoretickou výuku i workshopy v odborných učebnách a načerpej zábavnou formou znalosti, s nimiž u přijímaček zazáříš.

Kromě deseti hodin češtiny a deseti hodin matematiky si můžeš vyzkoušet i práci v našem fotoateliéru a televizním studiu. Pokud pak k nám na školu nastoupíš, vrátíme ti navíc třetinu ceny kurzu.

Tak neváhej a podej si včas přihlášku, dokud je v kurzech místo!

 

nejlepší příprava NA přijímačky


Absolvováním kurzu budeš připraven na přijímací zkoušky nejen na AHOL - Střední odbornou školu, ale na všechny školy s jednotnou přijímací zkouškou.

Kromě toho si na workshopech vyzkoušíš, jak probíhá výuka na střední škole.

Přihlas se a vyzkoušej si, jaké to je být středoškolákem!

 

Image

Organizační informace


Rozsah
20 vyučovacích hodin věnovaných českému jazyku a literatuře a matematice

Místo konání
AHOL - Střední odborná škola, s.r.o., náměstí Jiřího z Poděbrad 301/26, 703 00 Ostrava-Vítkovice

Termín konání kurzu
Výuka probíhá leden - březen 2024 vždy ve středu od 15:00 do 16:35 - první lekce se koná 17. 1. 2024! 

Cena
1 800 Kč (v případě nástupu k nám do školy ti vrátíme 600 Kč zpět)

Poslední termín pro podání přihlášky
15. 1. 2024


Přihláška do kurzu

KAPACITA PŘÍPRAVNÉHO KURZU JE PRO LETOŠNÍ ROK NAPLNĚNA! DO KURZU SE JIŽ NENÍ MOŽNO DÁLE PŘIHLAŠOVAT!Děkujeme za pochopení.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpis a použity pro veškeré potřebné účely společnosti AHOL.

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře výše vyjadřujete svůj výslovný souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679, o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení") výběrovými školami AHOL (dále jen „AHOL") jako správci, a to v rozsahu Vámi poskytnutých údajů (dále jen "Osobní údaje") pro účely zpětného kontaktování ze strany AHOL na dobu 1 roku ode dne odeslání kontaktního formuláře.
Taktéž berete na vědomí, že poskytnutí Vašich Osobních údajů je dobrovolné a můžete kdykoli udělený souhlas odvolat písemným oznámením o odvolání souhlasu doručeným AHOL. Dále berete na vědomí, že máte práva dle ustanovení článků 13 až 22 Nařízení, t.j. zejména právo požádat AHOL o informaci o zpracování svých osobních údajů, vysvětlení nesrovnalostí ohledně zpracování osobních údajů, právo požadovat přijetí opatření k nápravě, zejména provedení blokace, opravy, doplnění nebo likvidace dotčených osobních údajů, právo na opravu nepřesných osobních údajů, právo na výmaz osobních údajů, právo na omezení zpracovávání osobních údajů, právo na přenositelnost údajů jinému správci případně se můžete obrátit přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů, kde můžete požadovat nápravu. Veškeré informace předané AHOL jsou přísně důvěrné.
Souhlas se zpracováním osobních údajů poskytujete dle Zásady ochrany osobních údajů školy: