Okresní kolo v kopané – 2. místo

Vlastimil MrázekAktuality ze školy

Dne 25. dubna proběhlo na hřišti Střední školy společného stravování v Ostravě-Hrabůvce okresní kolo v kopané, kterou pořádala Asociace školních sportovních klubů v ČR. V týmu AHOL-Střední odborné školy se představili studenti 1., 3. a 4. ročníku oboru Sportovní management a student 3. ročníku obor Právo a soudnictví.

Mladý tým složený z nadějných sportovců předvedl bojovné výkony a z okresního kola v kopané si odváží pěkné 2. místo.

Sestava: Šeba S., Tovaly M., Kupčík M., Stolárik R., Irgl P., Vegh F., Schauer J., Hlavatík L., Gryc S., Kudrna V., Kajzar P., Handlíř M., Schwarz F., Kaliský T., Kubíček J.

 

K prvnímu utkání ve skupině hráči AHOL-Střední odborné školy nastoupili proti Střední škole stavební a dřevozpracující SŠSD. Byť téměř celý zápas náš školní tým udával tempo hry a vstřelil první branku, nakonec je chyba v obraně stála dva góly, a tak ve výsledku utkání skončilo 1:2.

Ve druhém zápasu se již tým AHOL-Střední odborné školy poučil z chyb a porazil Střední školu služeb a podnikání. V závěrečném klání mezi AHOL-Střední odborná škola a Vítkovickou střední průmyslovou školou, která byla favoritem celého okresního kola, došlo k remíze.

Hráčům blahopřejeme k získání krásného druhého místa.